loader

Hidden Header

1.Pakiet ochronny D-Fence

Dostępny w całej gamie Fiata nowy pakiet ochronny D-Fence pomaga chronić i dezynfekować wnętrze samochodu, zapewniając komfort podróżowania.
Pakiet ochronny D-Fence składa się z trzech elementów, które stosowane razem pomagają dbać o czystość i higienę w kabinie samochodu.
 Filtr kabinowy wysokociśnieniowy z grupy produktów Premium, zapobiegający przenikaniu zanieczyszczeń z zewnątrz: blokuje drobne cząsteczki i pochłania 100% alergenów, a także zmniejsza o 98% tworzenie się pleśni i bakterii. Filtr kabinowy, umieszczony między wlotem powietrza, a kabiną oczyszcza strumień powietrza, napływający z zewnątrz do systemu klimatyzacji i wentylacji.
• Oczyszczacz powietrza, który umieszczany jest w kabinie samochodu. Jest to urządzenie przenośne, może być wykorzystywany również w domu. Wyposażony w filtr HEPA, oczyszcza powietrza w kabinie, filtrując je i zatrzymując drobne cząsteczki.
• Lampa UV Cleaner usuwająca aż do 99% bakterii znajdujących się na powierzchniach i pomagająca zdezynfekować wszystkie najczęściej dotykane elementy w kabinie samochodu, jak kierownica, gałka dźwigni zmiany biegów i fotele.