fiatp

 

 

 

 

 

Szanowni Klienci!


Historia naszej firmy sięga wczesnych lat powojennych 1945 roku. W początkowym okresie zajmowaliśmy się wyłącznie naprawami serwisowymi samochodów produkcji krajowej marki takich jak Warszawa czy Nysa z czasem Syrena, w nieistniejącym już dziś obiekcie przy ulicy Miechowickiej.

Wraz z dynamicznym rozwojem oraz wzrostem sprzedaży w firmie w roku 1970 postawiliśmy nowy salon przy al.Wojska Polskiego 20, gdzie mieścimy się po dziś dzień.

W dalszej dekadzie funkcjonowania naszej firmy w wyniku podpisania umowy z Fiat Auto Poland rozpoczęto sprzedaż i serwis samochodów osobowych i dostawczych marki Fiat.spełniający najwyższe światowe standardy a wraz z nim wprowadzono sprzedaż oryginalnych części.

001-005-1024x644Ugruntowana pozycji na rynku poprzedzona odpowiednimi szkoleniami jak i certyfikatami oraz nagrodami jak np. zajęcie V miejsca za udział wkonkursie Professional Club 2006 zorganizowanego przez Fiat Auto Poland w kategorii „Kierownik Serwisu” pod nadzorem kierownika Jan Lonki świadcząca o profesjonalizmie podległego zespołu ludzi.
W celu zapewnienia kompleksowej obsługi naszych klientów podpisaliśmy umowę z firmą zewnętrzną w zakresie napraw Blacharsko – Lakierniczych, z możliwością otrzymania samochodu zastępczego.Nasza Okręgowa Stacja Kontroli Pojazdów posiada wszelkie potrzebne certyfikaty do przeprowadzania badań technicznych samochodowo motocyklowych. wypisać kategorie A,B,E/c,d,e,f,h.

W chwili obecnej czekamy na przebudowę obiektu i dostosowanie do standardów autoryzacyjnych by wyjść na przeciw oczekiwaniom naszych starych i nowych klientów z zakresu serwisowania aut gwarancyjnych jak to było w latach wcześniejszych.

 

 

 

 

JESTEŚMY CZĘŚCIĄ DUŻEJ GRUPY, CO DAJE PAŃSTWU WIĘKSZĄ DOSTĘPNOŚĆ OFEROWANYCH PRODUKTÓW I USŁUG W NAJLEPSZYCH STANDARDACH OBSŁUGI ORAZ GWARANCJE JESZCZE LEPSZYCH CEN.

 

Z wyrazami szacunku
Motoryzacja Sp.Z.o.o.