loader

Hidden Header

MOTORYZACJA SP. Z O.O. oferuje swoje usługi we współpracy ze spółkami finansowymi Grupy FCA: FCA-Group Bank Polska S.A. oraz Leasys Polska Sp. z o.o. (dawniej FCA Leasing Polska Sp. z o.o.), ułatwiając zakup samochodu marki Fiat Professional. Wybierz odpowiednią dla siebie formę finansowania spośród wymienionych poniżej i sfinansuj zakup nowego lub używanego Fiata Professional. Jeśli nie jesteś pewien/pewna, z której formy finansowania skorzystać skontaktuj się z naszym salonem – razem znajdziemy rozwiązanie najbardziej odpowiadające Twoim potrzebom!

KREDYT RATALNY

Elastyczne podejście FCA-Group Bank sprawia, że w ramach wielu promocji finansowych możesz sam zdecydować o wysokości wpłaty własnej, którą wnosisz na początku finansowania oraz długości kredytu, na który zdecydujesz się rozłożyć brakującą kwotę. Produkty Banku są szyte na miarę Twoich potrzeb – dodatkowo w ramach jednej raty kredytu możesz finansować ubezpieczenie komunikacyjne (oferowane przez Leasys Polska lub FCA-Group Bank Polska), ubezpieczenie spłaty kredytu i GAP, wyposażenie dodatkowe, usługi MOPAR

KREDYT BALONOWY

W ramach wielu produktów finansowych wspierających sprzedaż samochodów dostępnych w salonach sieci sprzedaży FCA Poland S.A. FCA-Group Bank Polska S.A. oferuje również kredyty z ratą balonową. To Ty decydujesz, czy spłacasz kredyt w miesięcznych ratach z ratą balonową na końcu finansowania, czy wolisz kredyt z płatnościami rocznymi! Elastyczna oferta finansowa Banku sprawia, że z pewnością znajdziesz produkt finansowy dostosowany do Twoich potrzeb i wyjedziesz z Salonu swoim wymarzonym samochodem.

LEASING

Niezależnie od tego, czy prowadzisz dużą firmę, czy jesteś jednoosobową działalnością gospodarczą w ramach umowy leasingowej możesz korzystać ze swojego Fiata Professional bez przenoszenia na siebie praw własności. W ramach wielu produktów leasingowych oferowanych przez Leasys Polska sam decydujesz o wysokości pierwszego czynszu leasingowego oraz długości leasingu, na który zdecydujesz się rozłożyć brakującą kwotę. Dodatkowo w ramach jednej raty leasingu możesz finansować ubezpieczenia (komunikacyjne oferowane przez Leasys Polska, spłaty leasingu i GAP), wyposażenie dodatkowe, usługi MOPAR.

LEASING Z WYSOKIM WYKUPEM

W ramach oferty leasingowej Leasys Polska Sp. z o.o. oferuje leasing z wysokim wykupem gwarantującym bardzo niski miesięczny koszt leasingu. Odkup samochodu po okresie leasingu gwarantowany jest przez wybranych dealerów FCA Poland S.A. lub przez Leasys Polska Sp z o.o. – w zależności od promocji.

USŁUGI DODATKOWE

W ramach oferty finansowej FCA-Group Bank i Leasys Polska oferują możliwość finansowania w ramach jednej raty kredytu/leasingu szereg ubezpieczeń i usług dodatkowych m.in.:
Ubezpieczenie spłaty kredytu/leasingu
Ubezpieczenie komunikacyjne (oferowane przez Leasys Polska lub FCA-Group Bank Polska)
Ubezpieczenie GAP
Usługi MOPAR
Dodatkowego wyposażenia samochodu