Accomplished mechanic tightening a sparkplug into place during a service at his workshop

Miejsce pracy: Chorzów

Mechanik Samochodowy oraz Elektromechanik

Zakres zadań:

  • diagnostyka pojazdów samochodowych
  • naprawa, konserwacja i przegląd samochodów
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • prowadzenie dokumentacji z dokonywanych czynności

Wymagania:

  • minimum 2 lata pracy na podobnym stanowisku
  • wiedza z zakresu mechaniki i elektrotechniki
  • praktyczne umiejętności związane z naprawami i konserwacją pojazdów – mile widziane doświadczenie zawodowe
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • szkolenia i możliwość zdobywania nowych umiejętności
  • stabilność zatrudnienia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie cv i listu motywacyjnego na adres e-mail:

sekretariat@motoryzacja.chorzow.pl

Na aplikacji prosimy dopisać klauzulę: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych (Dz.U.133poz.883 z dn. 29.08.1997).